Dom Kontakt

Kontakt

przez dev@admin

Niniejsza strona internetowa jest własnością News Important Sp. z o.o. Staramy się dostarczać naszym użytkownikom istotne i przydatne informacje.

Nazwa firmy: News Important Sp. z o.o.
Adres prawny: Droga Powiatowa 174, 01-258 Warszawa, Polska
E-mail: [email protected]
Telefon: +48134205683
Dyrektor Zarządzający: Beata Klimek
Numer rejestracyjny: 57252991242
Nazwa organu rejestrowego: Katarzyna Topczewska Kancelaria Adwokacka
Adres siedziby: Skierniewicka 34A, 01-230 Warszawa, Polska

Odpowiedzialność za treść:
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść linków do stron internetowych osób trzecich, które mogą być dostępne na naszej stronie internetowej. Cała odpowiedzialność za treść takich linków spoczywa na ich właścicielach. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, bezpośrednie lub pośrednie, wynikające z wykorzystania informacji zawartych na naszej stronie.

Prawa autorskie:
Wszystkie materiały na naszej stronie internetowej, w tym tekst, obrazy, grafika, projekt i oprogramowanie są chronione prawem autorskim. Ich wykorzystywanie lub rozpowszechnianie bez zgody właściciela praw autorskich jest zabronione.

Informacje kontaktowe:
W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag dotyczących naszej strony internetowej lub naszej firmy, prosimy o kontakt za pomocą danych kontaktowych wymienionych powyżej.

Polityka prywatności:
Szanujemy prywatność użytkowników i chronimy ich dane osobowe. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatności.